Collection: Maja Design
Maja Design is imported from Sweden and is comprised of beautiful heavyweight Cardstock in a variety of designs and themes.
-
Scrapp’n Savvy - Card Kits - Hello Butterfly Friend
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USDSold out -
Maja Design - Christmas Wonderland - HoHoHo
Regular price $1.55 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.55 USDSold out -
Maja Design - Seaside - The Ocean
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Sold outMaja Design - Seaside - Fishing
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USDSold out -
Maja Design - Seaside - Marine Meadow
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USDSold out -
Maja Design - Woodland Christmas - Glade
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Maja Design - Happy Christmas - Die Cuts
Regular price $0.75 USDRegular priceUnit price / per$1.50 USDSale price $0.75 USDSale -
Maja Design - Christmas Wonderland - Ephemera
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USDSold out -
Maja Design - Monochromes - Shades of the Sea - Navy
Regular price $0.75 USDRegular priceUnit price / per$1.50 USDSale price $0.75 USDSale -
Maja Design - Seaside - Beach Bouquet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USDSold out -
Maja Design - Seaside - Regatta
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Maja Design - Seaside - Weathered Wood
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USDSold out -
Maja Design - Special Day - Festive
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Maja Design - Christmas Wonderland - Enchanted Tree
Regular price $1.55 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.55 USDSold out -
Maja Design -Strawberry Thief - Berries
Regular price $1.60 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.60 USD -
Maja Design - Christmas Wonderland - Stardust
Regular price $0.75 USDRegular priceUnit price / per$1.50 USDSale price $0.75 USDSold out
Subscribe to our emails
Subscribe to our mailing list for insider news, product launches, and more.