Collection: Embellishments
From flowers to jewels to ribbons and more! Find all the adornments for your memories here.
-
Creative Impressions - Round Fasteners - Pewter
Regular price $1.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.99 USD -
Triveni Crafts - Adhesive Googly Eyes - 10mm
Regular price $2.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.99 USD -
Bazzill Basics Paper - Mini Paper Flowers - Primula Raven
Regular price $2.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.99 USD -
Eyelet Outlet - 8mm Round Brads - Silver
Regular price $2.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.99 USD -
Eyelet Outlet - 8mm Round Brads - Black
Regular price $2.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.99 USD -
Sticko - Mural Script Alphabet - White Glitter
Regular price $1.79 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.79 USD -
Triveni Crafts - Rhinestone Nuggets Stickers - Clear
Regular price $2.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.99 USD -
Maya Road - Winter’s Roses - Cream
Regular price $3.69 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.69 USD -
Buttons Galore - Jewelz Premium Gemstones - White
Regular price $3.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.99 USD -
Buttons Galore - Jewelz Premium Gemstones - Alabaster White
Regular price $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.50 USD -
Petaloo - Botanica Collection Flowering Pick - Blueberry
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.99 USD -
Maya Road - Vintage Burlap Roses - Smoke Grey
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.50 USD -
Little Birdie - Arion Paper Flowers - Purple Passion
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.99 USD -
KaiserCraft - Rhinestones - Wine
Regular price $1.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.99 USD -
Sold outPrima - Flowers - Majestic Teal
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.99 USDSold out -
Little Birdie - Marva Paper Flowers - Birds and Berries
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.99 USD
Subscribe to our emails
Subscribe to our mailing list for insider news, product launches, and more.